Vážení zákazníci, nově pro Vás připravujeme nový internetový obchod společnosti Nábytek VALMO. Ještě nemáme vychytané všechny mouchy, proto prosíme o shovívavost!

Doprava a platba

Vážení zákaznici,

pro samotné doručení objednaného zboží využíváme několik dopravních společnosti, ale zpravidla Vám drobné zásilky přiveze kurýrní služba DPD. V případě objemných zásilek je využívána dopravní služba Toptrans, či firemní doprava VALMO.


Možnosti dopravy

Dopravce Cena Možnosti platby
1. DPD od 299 Kč ANO   (dobírkou, platební karta)
2. Toptrans od 399 Kč ANO   (dobírkou, platební karta)
3. Firemní doprava VALMO od 999 Kč ANO   (dobírkou, platební karta)
4. Osobní odběr na prodejně ZDARMA ANO   (dobírkou, platební karta)

Možnosti platby

Dopravce Cena Možnosti platby
1. Dobírkou od 50 Kč Platba je vybrána přímo u doručujícího řidiče při dodání zboží
2. Bankovním převodem
ZDARMA Platba je placena na bankovní účet příjemce na základě zaslané zálohové faktury.
3. Hotově ZDARMA Platba je hrazena v hotovosti (platí pro výdej na prodejně).
4. Platební kartou
ZDARMA Platba je provedena přímo u doručujícího řidiče při dodání zboží nebo na prodejně.
5. Na splátky (Homecredit) ZDARMA Platba je provedena na základě uzavřené smlouvy se splátkovou společností.

 


 Kurýrní služba DPD

Vyrozumění probíhá emailem + SMS a následně voláním řidiče.

Touto snadardní službou obdržíte zboží přímo na vaší dodací adresu za první uzamykatelné dveře. Tato standardní doprava nezahrnuje výnos a montáž zakoupeného zboží.Výhodou této standardní dopravy je možnost získat informace o doručení Vámi objednaného zboží v předstihu, kdy můžete telefonicky kontaktovat pracovníka spediční služby s dotazem " Kdy mě asi zboží přivezou ? "

V případě tohoto dotazu si prosím připravte číslo vaší zásilky,které naleznete v obdrženém emailu po odeslání zboží. Podle tohoto čísla Vám pracovní zjistí, kde se vaše zboží právě nachází a za jak dlouho můžete zboží očekávat u vašich dveří.

Výhody této dopravy

 • Získáte informace o stavu dopravy - Kdy mě zboží dovezou.
 • Rychlé a kvalitní dodání bez zbytečného odkladu
 • Doručení po celé ČR za velmi nízkou cenu.

Tímto druhem dopravy lze zasílat drobné kusové zásilky u který je minimální riziko poškození jako jsou němí sluhové, věšáky, sedací vaky a pytle, truhly, houpací sítě, kancelářské židle, přikrývky, polštáře, ložní prádlo, paravany a mnoho dalších.

logo dpd

 


Dopravní služba Toptrans

Touto exclusivní dopravní službou obdržíte zboží přímo na vaší dodací adresu uvedenou v objednávce. Řidič je ochoten pomoci z dopravovaným zbožím za uzamykatelné dveře. Tato doprava nezahrnuje výnos a montáž zakoupeného zboží.

Výhodou této dopravy je možnost domluvit si čas a datum doručení objednaného zboží (pouze v možnostech dopravce při doručovacím kolečku)

Výhody této dopravy

 • Stanovení datumu a přibližného času doručení na Vámi zvolené místo.
 • Rychlé a kvalitní dodání bez zbytečného odkladu.
 • Doručení zboží po ČR za velmi nízkou cenu.
 • Telefonický kontakt před doručením.

Tímto druhem dopravy lze zasílat nadměrné zásilky složené z více kusů u kterých je riziko poškození jako jsou sedací soupravy, kuchyně, skříně, válendy, postele, jídelní sety, komody, prádelníky, sektorový nábytek, zahradní nábytek, kancelářský nábytek a podobné zboží, které nelze zasílat standardní ani komfortní dopravou.

Toptrans-logo

 


Firemní doprava Nábytek VALMO

Touto firemní dopravou obdržíte zboží přímo na vaší dodací adresu uvedenou v objednávce. Řidič je ochoten pomoci z dodaným zbožím za první uzamykatelné dveře i do vyšších pater. U tohoto druhu dopravy lze objednat montáž a výnos objednaného zboží. Cena výnosu a montáže je závislá na charakteru objednaného zboží.

Výhody této dopravy

 • Stanovení datumu a času doručení na Vámi zvolené místo.
 • Rychlé a kvalitní dodání bez zbytečného odkladu.
 • Doručení zboží po ČR za velmi nízkou cenu.
 • Telefonický kontakt před doručením.
 • Možnost objednání výnosu a montáže objednaného zboží.

Tímto druhem dopravy lze zasílat nadměrné zásilky složené z více kusů u kterých je riziko poškození jako jsou sedací soupravy, kuchyně, skříně, válendy, postele, jídelní sety, komody, prádelníky, sektorový nábytek, zahradní nábytek, kancelářský nábytek a podobné zboží, které nelze zasílat standardní, komfortní dopravou ani dopravou exclusive.

Zákazník má vždy možnost si zboží překontrolovat zda je obal či zboží nepoškozené. Na pozdější reklamace dopravy nebude brán zřetel. Bohužel z časových důvodů funkčnost výrobku na místě není možná.

logo1