Křeslo ušák AK-315
Kód: ARTIUMAK-315 BGE2Detailní popis produktu
Křeslo ušák AK-315 BGE2 v béžovém provedení je stylovým a pohodlným doplňkem do obývacího pokoje, ložnice, čtecího koutku i relaxační zóny. Čalounění z voděodolné látky nabízí praktické využití při každodenním používání a usnadňuje údržbu.
Moderní vzhled křesla podtrhuje designové prošití na sedáku a opěradle, které zároveň přispívá k pevnosti čalounění. Integrované područky zvyšují komfort při sezení a příjemně doplňují celkový tvar křesla. Kovové prvky zajišťují stabilitu, odolnost a dlouhou životnost.
Díky kombinaci pohodlí, elegantního designu a praktických materiálů je křeslo AK-315 BGE2 ideální volbou pro každodenní relaxaci i stylové doladění interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Relaxační křesla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Skupina zboží: | Křeslo ušák |
| Barva: | Béžová |
| Šířka (cm): | 64 cm |
| Hloubka (cm): | 73 cm |
| Výška (cm): | 100 cm |
| Šířka sedu: | 45 cm |
| Hloubka sedu (cm): | 48 cm |
| Výška sedu (cm): | 46 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 13.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 14 kg |
| Výška područek (cm): | 58 |
| Šířka područek (cm): | 6 cm |
| Materiál: | Látka |
| Materiál nohou: | Kov |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Rozklad: | Ne |
| Područky: | Ano |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Styl: | Moderní |
| Martindale (ot.): | 36000 |
| Otočná: | Ne |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 72x66x41 |
| Highlight 1: | Prémiová látka |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
